• Tootekood: Muud suvelilled
  • Saadavus: Laos
  • 2.79 €

Istiku suurus: taimepott P9/0,55L, hakkame väljastama mai lõpus!

Kõrgus: 25-30 cm
Laius: 25-30 cm

Harilik heliotroop on üks armsamatest traditsioonilistes suvelilledest, mida kasvatakse nii peenras kui ka potis. Moodustab hea hargnemisega kompaktse ja ümara kasvukuju. Lehed on süstja kujuga tumerohelist värvi. Pisikesed violetsed õied on silmapaistvad, koondunud varre tippu, moodustades laiema ja lamedama sarikõisiku. Õied lõhnavad vanilje järgi. Õitseb kesksuvest kuni sügiseni. Taime kõik osad on mürgised. Kasvuks eelistab tuulte eest varjatud päikselist kasvukohta ning mullapind peaks olema õhuline, hea drenaažiga ja toitainerikas. Istutada õue siis, kui öökülmoht on möödas.

Kõrgus
Madal
Õitseaeg
August