Kinkekaardid

Kinkekaardid on saadaval väärtusega 10, 20, 30, 50, 70 ja 100 eurot. Kinkekaart on maksevahend, mida tuleb esitada kauba eest tasumisel. Ostud on võimalikud Hansu Puukooli e-poes (www.hansupuukool.ee) või otse aianduses aadressil Hansu-Madi, Mäetaguse küla, Alutaguse vald, Ida-Virumaa. Kinkekaart kehtib 24 kuud alates väljastamisest ja seda ei saa rahaks vahetada. Kinkekaardi summa tuleb täielikult ära kasutada ühe ostuga. Kui ostu summa on väiksem, siis ülejäänud summa ei kuulu tagastamisele; kui suurem, tuleb vahe tasuda kas sularahas või pangakaardiga.

Kinkekaardi toimetame kohale kliendi määratud aadressile kulleriga, kirjaga või pakiautomaati. E-posti teel kinkekaardi saatmine PDF-failina on tasuta. Palun märkige see soov tellimuse lõpus kommentaaridesse.